Pomoc drogowa 24H – szybko, tanio i profesjonalnie

Redhol zapewnia wsparcie poszkodowanym w miejscu wystąpienia awarii czy kolizji. Całodobowe holowanie tirów, aut osobowych czy busów to nie wszystko, czym się zajmujemy. Nasza kompleksowa oferta obejmuje również: 

  • zabezpieczanie miejsca wypadku,
  • przygotowanie pojazdu do holowania (holowanie Wrocław, Oleśnica, Kępno, Syców, Ostrzeszów, Ostrów Wlkp,  i okolice), oraz pomoc drogowa i naprawa samochodu.
  • holowanie samochodów osobowych i innych pojazdów lub ich transport,
  • wykonanie zdjęć miejsca wypadku,
  • wykonanie dokumentacji miejsca wypadku,
  • usuwanie skutków wypadku,
  • przechowywanie pojazdu na parkingu strzeżonym, transport osób, dostarczanie paliwa, magazynowanie towarów.

Jeżeli usterka lub kolizja są powodem Twojego awaryjnego postoju, holowanie 24h na S8 pomoże Ci kontynuować podróż. Priorytetem jest dla nas zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom nieprzewidzianego zdarzenia, a następnie zaproponowanie optymalnych rozwiązań.

Pomoc drogowa Wrocław, Poznań i okolice – dlaczego my?

Abyś mógł wrócić bezpiecznie do domu lub kontynuować podróż do obranego celu, pomoc drogowa 24h spieszy na ratunek. Posiadamy jedyny w kraju holownik o dopuszczalnej masie całkowitej 110 ton. Urządzenie pozwala na holowanie składów wielkogabarytowych (holowanie autobusów, holowanie tirów i samochodów dostawczych), dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować każde zgłoszenie.
 

Oprócz możliwości obsługi pojazdów o różnym charakterze nasza pomoc drogowa 24h oferuje holowanie samochodów osobowych i innych w całej Polsce. Głównym obszarem naszej działalności są miasta i regiony takie jak: Wrocław, Kępno, Wieruszów, Ostrów Wlkp., Oleśnica, Ostrzeszów, Syców, Namysłów, Bierutów.

Pracując przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, otwieramy się na potrzeby zmotoryzowanych, których przykra niespodzianka zastanie na trasie, z dala od docelowego miejsca podróży. Jako doświadczona, solidna i terminowa firma, kierujemy ofertę do osób prywatnych i firm posiadających flotę samochodową. Magazynowanie towarów, holowanie, pomoc drogowa 24h, całodobowy parking monitorowany — dbamy o bezpieczeństwo i wysoką satysfakcję.

Sprawdź naszą ofertę:
Pomoc drogowa Wrocław
Pomoc drogowa Twardogóra
Pomoc drogowa Ostrów Wielkopolski
Pomoc drogowa Bralin
Pomoc drogowa Kępno
Pomoc drogowa Syców
Pomoc drogowa Oleśnica
Pomoc drogowa Namysłów