Pomoc drogowa 24H – szybko, tanio i profesjonalnie

Redhol zapewnia wsparcie poszkodowanym w miejscu wystąpienia awarii czy kolizji. Całodobowe holowanie tirów, aut osobowych czy busów to nie wszystko, czym się zajmujemy. Nasza kompleksowa oferta obejmuje również: 

  • zabezpieczanie miejsca wypadku,
  • przygotowanie pojazdu do holowania (holowanie Wrocław, Oleśnica, Kępno, Syców, Ostrzeszów, Ostrów Wlkp,  i okolice), oraz pomoc drogowa i naprawa samochodu.
  • holowanie samochodów osobowych i innych pojazdów lub ich transport,
  • wykonanie zdjęć miejsca wypadku,
  • wykonanie dokumentacji miejsca wypadku,
  • usuwanie skutków wypadku,
  • przechowywanie pojazdu na parkingu strzeżonym, transport osób, dostarczanie paliwa, magazynowanie towarów.

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń:


Jeżeli usterka lub kolizja są powodem Twojego awaryjnego postoju, holowanie 24h na S8 pomoże Ci kontynuować podróż. Priorytetem jest dla nas zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom nieprzewidzianego zdarzenia, a następnie zaproponowanie optymalnych rozwiązań.

Pomoc drogowa Wrocław, Poznań i okolice – dlaczego my?

Abyś mógł wrócić bezpiecznie do domu lub kontynuować podróż do obranego celu, pomoc drogowa 24h spieszy na ratunek. Posiadamy jedyny w kraju holownik o dopuszczalnej masie całkowitej 110 ton. Urządzenie pozwala na holowanie składów wielkogabarytowych (holowanie autobusów, holowanie tirów i samochodów dostawczych), dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować każde zgłoszenie.
 

Oprócz możliwości obsługi pojazdów o różnym charakterze nasza pomoc drogowa 24h oferuje holowanie samochodów osobowych i innych w całej Polsce. Głównym obszarem naszej działalności są miasta i regiony takie jak: Wrocław, Kępno, Wieruszów, Ostrów Wlkp., Oleśnica, Ostrzeszów, Syców, Namysłów, Bierutów.

Pracując przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, otwieramy się na potrzeby zmotoryzowanych, których przykra niespodzianka zastanie na trasie, z dala od docelowego miejsca podróży. Jako doświadczona, solidna i terminowa firma, kierujemy ofertę do osób prywatnych i firm posiadających flotę samochodową. Magazynowanie towarów, holowanie, pomoc drogowa 24h, całodobowy parking monitorowany — dbamy o bezpieczeństwo i wysoką satysfakcję.

Sprawdź naszą ofertę:
Pomoc drogowa Wieruszów
Pomoc drogowa Wrocław
Pomoc drogowa Twardogóra
Pomoc drogowa Ostrów Wielkopolski
Pomoc drogowa Bralin
Pomoc drogowa Kępno
Pomoc drogowa Syców
Pomoc drogowa Oleśnica
Pomoc drogowa Namysłów