Warsztat - naprawa skrzyń biegów

Holowanie tirów to część naszej oferty, którą przygotowaliśmy jako profesjonalna pomoc drogowa. Wrocław, Łódź, Poznań oraz mniejsze okoliczne miejscowości to obszar działania firmy Redhol. Skupiamy się nie tylko na udzielaniu pomocy doraźnej, ale także kompleksowej obsłudze powypadkowej. To m.in. takie usługi jak:
Nasze specjalizacje:
 • naprawa skrzyni biegów
  • ZF
  • Mercedes
  • EATON
 • naprawie aut ciężarowych (wszystkie typy + przyczepy/naczepy)
 • naprawa przekładni i mostów
 • diagnostyka komputerowa
 • kompleksowa naprawa pokolizyjna

Holowanie tirów z okolic miast takich jak Poznań czy Wrocław do naszej siedziby w Perzowie to dobra decyzja, kiedy na trasie zaskoczy Cię awaria skrzyni biegów lub innych elementów, niezbędnych do bezpiecznego kontynuowania podróży.

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń:Holowanie tirów, autobusów i busów oraz zaawansowany serwis


Oferowana przez nas pomoc drogowa 24h na S8 to kompleksowa usługa, która nie ogranicza się tylko do holowania uszkodzonego pojazdu. Bez względu na to, jakie straty poniósł Twój pojazd w wyniku usterki czy kolizji, w naszym warsztacie dokładnie obejrzą go specjaliści.

Zajmujemy się kompleksową naprawą uszkodzonych pojazdów, w szczególności specjalizujemy się w naprawie skrzyń biegów. Prowadzimy autoryzowany serwis wyposażony w najnowocześniejsze urządzenia oraz narzędzia specjalistyczne. Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie i zaufanie klientów indywidualnych, jak i firm na terenie całej Polski. Na terenie Wrocławia, Opola i okolic, oferujemy szybkie i profesjonalne naprawy skrzyni biegów automatycznych i manualnych w konkurencyjnych cenach.

Nasza firma udostępnia również pojazd zastępczy wraz z kierowcą. Mamy własny tabór, dlatego korzystając z tej opcji, oszczędzasz czas i realizujesz wszystkie czynności w jednym miejscu. Holowanie samochodów osobowych, ich rzetelna naprawa oraz opieka nad klientem i pojazdem na czas trwania serwisu to u nas standard.

Na wszelkie wykonane naprawy udzielamy gwarancji. Sprawia to, że klienci korzystają z naszych usług, nie ponosząc żadnego ryzyka. Pomoc drogowa (Wrocław i okolice), której udzielamy, to nie tylko doraźne wsparcie na miejscu zdarzenia, ale również działania, mające na celu szybkie i skuteczne wyeliminowanie awarii.

Znajdziesz nas tutaj:
warsztat samochodowy Wrocław
Warsztat samochodowy Syców
Warsztat samochodowy Ostrzeszów
Warsztat samochodowy Bralin
Warsztat samochodowy Kępno