Warsztat samochodowy Syców

Jeżeli poszukujesz profesjonalnego mechanika w miejscowości Syców, zapraszamy do naszego warsztatu samochodowego Redhol. Oferujemy szereg usług na najwyższym poziomie związanych z serwisem oraz naprawą wszelkiego rodzaju pojazdów, w tym aut osobowych, pojazdów rolniczych, motocykli i samochodów terenowych. Nasz warsztat samochodowy w Perzowie oferuje m.in. wymianę opon, oleju napędowego, części zamiennych oraz holowanie. Nasz mechanik wykona również prace lakiernicze i blacharskie dla klientów z miejscowości Syców.

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń:


Warsztat samochodowy Syców


Warsztat samochodowy
dla klientów z Sycowa - jak działamy?

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Po przyjęciu pojazdu do naprawy sporządzamy wstępny protokół. Następnie przeprowadzamy diagnostykę specjalistyczną, po której informujemy właściciela pojazdu o stwierdzonych usterkach zdiagnozowanych w jego aucie. Przedstawiamy również ostateczne koszty naprawy w formie kosztorysu uwzględniającego ceny części i usług oraz odpowiadamy na wszystkie pytania klientów. Ustalamy również termin wykonania naprawy, uwzględniając sugestie właściciela. Dopiero po zaakceptowaniu przez klienta kosztów i przedstawieniu procesu naprawy przystępujemy do prac. Podczas pracy jesteśmy w stałym kontakcie z klientem i na bieżąco informujemy o postępach, a na koniec rozliczamy się w kwocie ustalonej na początku.

Syców - warsztat samochodowy oferujący holowanie

W naszym warsztacie oferujemy także usługę nagłej pomocy samochodowej związanej z pomocą drogową na S8. Odholujemy Twoje auto do warsztatu samochodowego zajmiemy się jego diagnostyką oraz naprawą. Zapraszamy do kontaktu.