Transport krajowy i międzynarodowy - spedycja Poznań, Wrocław

Wysokiej jakości usługi, takie jak: holowanie autobusów, aut i tirów, laweta 24h, mechanika pojazdowa oraz spedycja w Poznaniu i spedycja we Wrocławiu, to zakres naszych działań. Oferujemy także transport międzynarodowy, którego dopełnieniem są usługi transportu krajowego. Spedycja w Poznaniu, Wrocławiu i innych dużych polskich miastach oraz krajach europejskich i zachodniej części Azji jest obszarem naszej wieloletniej działalności.

Spedycja z Redhol to:

  • transporty całopojazdowe i drobnicowe,
  • transport ADR (przewóz materiałów niebezpiecznych) na wszystkich obsługiwanych kierunkach,
  • dostawy na rynki wschodnie (Ukraina, Białoruś, Rosja, Kazachstan), zarówno z Polski jak i innych krajów europejskich.

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń:


Transport wykonujemy w oparciu o własny, nowoczesny tabor, wyposażony w zaawansowane systemy telematyczne, kierowany i zarządzany przez doświadczoną kadrę.

Spedycja międzynarodowa i polska (spedycja Wrocław, Poznań)

Uzupełnieniem naszej oferty jest spedycja międzynarodowa, wykonywana w oparciu o bazę sprawdzonych podwykonawców. Wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów, dlatego rodzaj usługi dostosowujemy do Twoich indywidualnych potrzeb. Przeładunek, pakowanie, transport? Spedycja z Redhol oznacza sprawne działanie na wielu płaszczyznach, które odznacza się szybkością i efektywnością.

Dla naszych klientów świadczymy usługi dodatkowe, m.in.:

  • przeładunkowe,
  • pakowania – prowadzimy własny zakład stolarski produkujący palety i opakowania drewniane wg wymagań klienta,
  • transportu wewnętrznego.

Jesteśmy zawsze otwarci na nowe projekty, nie boimy się wyzwań, a naszym celem jest dostarczenie klientowi kompleksowej usługi najwyższej jakości. Jedną z naszych flagowych usług jest spedycja. Wrocław i Poznań oraz okoliczne miejscowości to główny rejon naszych działań. Rozszerzając horyzonty, działamy także na terenie całej Polski, krajów europejskich i części Azji.